Sprawdzone noclegi w Darłówku

Darłówko to atrakcyjna miejscowość lubiana szczególnie przez turystów podczas upalnego lata. Plaża, morze, tłumy ludzi, a także szeroka oferta atrakcji skłania każdego do sprawdzenia tego nadmorskiego kurortu.

Wybierając się nad polskie morze zawsze warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji noclegów szczególnie w Darłówku. Jednym z najbardziej obleganych i pożądanych ośrodków wypoczynkowych jest „Plaza resort Spa & Restaurant”. To właśnie tutaj skorzystać można z szerokiej oferty atrakcji, komfortu, luksusu i wykwintnego smaku. Plaża to miejsce Bogów. W ofercie znaleźć można pokoje jedno i dwu osobowe oraz apartamenty klasyczne i Lux. Przestronne, jasne zaaranżowane w klasycznym stylu z eleganckim wyposażeniem nadają chęci do przebywania w nich. Każdy pokój i apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w najpotrzebniejsze sprzęty. Hotel to nie tylko noclegi to również obszerna oferta zabiegów spa. W świątyni piękna i relaksu odprężyć się można dzięki specjalistycznym masażom, a także zabiegom na twarz, skórę i paznokcie oraz poddać się całkowitej odnowie biologicznej. Oprócz tego na gości hotelowych czekają aż cztery restauracje z inną kuchnią. Restauracja Prowansalska to styl, klasa i niesamowity smak każdej potrawy. W tym miejscu każde danie jest świętością i przyjemnością na talerzu. Drugim miejscem gastronomicznym jest Chata Wiejska gdzie zasmakować można kuchni polskiej i regionalnej. Dwa kolejne to Karczma Śpiewających Kucharzy i Kelnerów, gdzie poznać można smaki kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, greckiej i regionalnej oraz London Pub, który jest główny miejscem degustacji alkoholi świata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>